Klub Historyczny im. AK
Zajęcia pozalekcyjne
Statystyki
Odsłon : 2329233| Designed by: |
| Ognisko klasy III bBT |
| Wpisany przez Mariusz Matan |
| środa, 25 września 2013 20:39 |
|
W poniedziałek (23.09.2013) klasa III bBT wraz z wychowawcą p. Mariuszem Matanem pożegnała lato organizując ognisko. Było to spontaniczne spotkanie, ponieważ pomysł zrodził się rano, a po południu piekliśmy już kiełbaski. Pomimo wietrznej pogody humor nam dopisywał i bardzo miło spędziliśmy ten czas.
|











