Klub Historyczny im. AK
Zajęcia pozalekcyjne
Statystyki
Odsłon : 2329011| Designed by: |
| Przyszli mieszkańcy internatu! |
| wtorek, 27 sierpnia 2013 20:18 |
|
Uwaga! Uczniowie klas pierwszych, którzy zamierzają mieszkać w internacie, proszeni są o złożenie podania w sekretariacie szkoły. Druk podania dostępny jest w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły (wzór podania). |










